• Tel: 0 533 724 8341
  • Email info@zndisplay.com

Hepimizin bildiği gibi fuarlar ürünlerimizin tanıtımı ve satışı açısından çok önemli rol oynar. Kimi zaman mevcut ürünlerimizi kimi zaman da yeni ve inovatif ürünlerimizi tanıtmak amacı ile fuarlara katılırız. Ürünlerinizin etkin tanıtımı, satışlarınızın artırılması, yeni pazarlara ulaşma açısından fuarların sağladığı yarar kaçınılmazdır. Peki iyi ve ideal bir fuar standı nasıl olmalıdır?

İdeal bir fuar standı kısaca ürününüzü, şirketinizi, hizmetinizi veya tanıtım yapmak istediğiniz öğeyi en etkili şekilde gösterilmesini sağlayan fuar standıdır. Bu etkiyi sağlamak için ilk olarak dikkat edilmesi gereken husus aydınlatmadır. Işıklı snapper ürünlerimizde olduğu gibi bizden tedarik edeceğiniz fuar standlarımızda aydınlatma göz alıcı ama gözü yormayan, dikkatleri üzerine çeken şekilde tasarlanmalıdır. Kesinlikle gözü yoran, abartılı ve aşırı aydınlatmadan kaçınılmalıdır. Aydınlatmanın dozu çok önemlidir.

Buna ek olarak renkler ve renk ahengi uyumlu ve yumuşak olmalıdır. Dikkat çekmek amacı ile parlak renkler de bazen kullanılabilir fakat ideal olanı tanıtımı yapılan ürün ile bütünleşik renklerin tercih edilmesi gerektiğidir. Renklerin insan üzerindeki psikolojik etkisini hepiniz bilirsiniz. Tanıtım yapılan hizmet veya ürünün kategorisine göre seçilen renkler emin olun potansiyel müşterilerinizde kesinlikle olumlu etki yapacaktır.

Son olarak standın mimari yapısı, dokusu, kullanılan yazı fontu ve boyutları çok iyi seçilmelidir. Boyutları özellikle bütçenize göre optimum şekilde seçilmeli ve standın yerine göre ayarlanmalıdır. Crown Truss Stand çeşitlerimizde çeşitli boyutlarda örnekleri incelemenizi öneririz. 

Snapper çerçeve, Aluminyum çerçeve, Opti çerçeve

 

Kaliteli ürünler, Uygun fiyat garantisi: A pano, poster fast, çerçeve, yazı tahtası, poster tutucu, kapı isimliği, menü panosu, föylük, showboard, stand rafları, fuar standları, panset, broşürlükler

ZN DİSPLAY © Tel: 0 533 724 83 41

Esenkent Mahallesi, Emirgan Sokak, Yeni Dünya Sit. A9 Blok Dükkan:3 Ümraniye İSTANBUL