• Tel: 0 533 724 8341
  • Email info@zndisplay.com

Zen Display olarak geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin her isteğine uygun üstün kaliteli ürün ve çözümleri uygun fiyat garantisi ile sunarak sektörde hizmet etmeyi hedefliyoruz. Ticaret anlayışımız tamamen güvene dayalı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalitesinden ödün vermeyen bir firma olmaktır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken hızlı ve etkin olmanın, siz değerli müşterilerimize olabildiğince destekleyici davranmanın öneminin farkındayız.

Ekip üyelerimizin sektörünüze yönelik en pahalı ürünü değil, ihtiyacınızı karşılayacak en doğru ürünü size önereceğinden emin olabilirsiniz. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Snapper ürün sektöründe dürüstlük ve yenilikçi anlayışın öncüsü bir firma olacağımızı taahhüt ederiz.

Şunu bilmenizi isteriz ki satış hedeflerinize ulaşmak müşterilerinizin sizi farketmesi ile mümkündür. Ürünlerimiz ile kolaylıkla farkedilecek, bilinirliğinizi arttırabileceksiniz. Dayanıklı malzeme, özenli işçilik ile üretilen tüm ürünlerimizi uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğinizden de emin olmanızı isteriz.

Her türlü görüş, istek ve önerimiz için bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla...

 

Snapper çerçeve, Aluminyum çerçeve, Opti çerçeve

 

Kaliteli ürünler, Uygun fiyat garantisi: A pano, poster fast, çerçeve, yazı tahtası, poster tutucu, kapı isimliği, menü panosu, föylük, showboard, stand rafları, fuar standları, panset, broşürlükler

ZN DİSPLAY © Tel: 0 533 724 83 41

Esenkent Mahallesi, Emirgan Sokak, Yeni Dünya Sit. A9 Blok Dükkan:3 Ümraniye İSTANBUL