• Tel: 0 533 724 8341
  • Email info@zndisplay.com

Snapper çerçeve denince akla ilk olarak aluminyum ve opti çerçeveler gelir. Aluminyum çerçeveler sağlamlık ve görüntü açısından çok etkin ve sık kullanılan çerçeve çeşididir. A2, A3, A4 ve A5 boyutları için uygun snapper aluminyum çerçeve modellerimiz bulunmaktadır. Afiş çerçevesi de denilen aluminyum ve opti çerçeveler özellikle rengine ve kalınlığına göre seçilmelidir. Eğer afişlerinizde zemin olarak açık renk hakim ise koyu renk bir çerçeve seçimi etraftaki gözlerin hemen afişinize odaklanmasını sağlayacaktır. Koyu renk afişler için aluminyum çerçeve veya açık renkli bir opti çerçeve düşünülebilir. İçerisinde yiyecek ile ilgili bir görsel barındıran afişler için ahşap desenli çerçeve daha güzel ve uygun olacaktır.

Çok geniş ürün yelpazemiz ile hertürlü afişinize uygun çerçeve çeşidine bizimle sahip olabilirsiniz. Bize kullanacağınız afişi tarif ederseniz size en uygun çerçeve modelini önereceğimizden emin olabilirsiniz. 

Snapper çerçeve, Aluminyum çerçeve, Opti çerçeve

 

Kaliteli ürünler, Uygun fiyat garantisi: A pano, poster fast, çerçeve, yazı tahtası, poster tutucu, kapı isimliği, menü panosu, föylük, showboard, stand rafları, fuar standları, panset, broşürlükler

ZN DİSPLAY © Tel: 0 533 724 83 41

Esenkent Mahallesi, Emirgan Sokak, Yeni Dünya Sit. A9 Blok Dükkan:3 Ümraniye İSTANBUL